لطفا کمی صبر کنید ...

نمایش همه نمادهادرباره ما


خدا را شکر و سپاس میگوئیم که پس از سالها تلاش بی وقفه برای اولین بار در جهان سیستمی هوشمند طراحی و اجرا کنیم که کاملاً به صورت علمی و مطابق با روش تحقیق  انواع تحلیل ها را با دقت بسیار بالا  تجزیه و تحلیل کرده و  نتایج تحلیل  را آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهیم سیستم تحلیل آنلاین  "بورس پول" در نوع خود منحصر به فرد و تحولی بزرگ در افزایش سرعت ، دقت و کیفیت تحقیقات علمی محسوب می شود.

 

تاریخچه :

شرکت "کیان اعتماد تحلیل برخط" (سهامی خاص) ؛ به شماره ثبت 6320 نزد اداره ثبت شرکتهای ایلام با موضوع خدمات حسابداری،آمار و نظرسنجی به ثبت رسیده است

 

ارزشها:

- تجاری سازی علم و دانش : "کیان اعتماد تحلیل برخط" بر این عقیده است که علم و دانش فارغ التحصیلان دانشگاهی طوری باید تجاری سازی شود که نیازهای فوری و ضروری آحاد جامعه را برآورده سازد.

- حق انتخاب مشتری : "کیان اعتماد تحلیل برخط" بر این باور است که نتایج بررسی طوری  با سرعت، دقت و کیفیت بالا ،صریح ،شفاف و  واضح  در دسترس  مشتریان قرار گیرد و ارزش ایجاد کند  که  مشتری حق انتخاب برای خرید داشته باشد.

 

چشم انداز:

 آموزش رایگان برای همه ،تحقیق غیر رایگان در دسترس همه

"کیان اعتماد تحلیل برخط" و سایت "بورس پول"  در 10سال آینده شرکتی خواهد بود که در همه صنایع ،بازارها و تولیدات علم و دانش را تجاری سازی کرده و  نیازهای مشتریان را برآورده می سازد

 

خدمات شرکت:

 1- بودجه ریزی عملیاتی   2- تهیه طرحهای توجیهی   3- محاسبه بهای تمام شده  4- طراحی سیستم های مالی  5- تولید نرم افزارهای مالی و محاسباتی  6- حسابداری مدیریت، مالی و دولتی 7- اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده   8- گردآوری آمار از طرق علمی و استخراج نتایج

 

توضیح:
همانطور که در "موضوع" شرکت آمده است "آمار و نظرسنجی" از کارهایی است که از نظر قانون ( بدون الزام به گرفتن مجوز دیگری ) مجاز به فعالیت هستیم و از نظر قوه محترم قضائیه منعی برای آن قرار داده نشده است .
از طریق  نظرسنجی اطلاعات  جمع آوری می شود و نتایج نظرسنجی در اختیار مشتریان قرار میگیرد مشتریان برای دسترسی به نتایج نظر سنجی واریز وجه خواهند داشت.
ما هیچ گونه اعمال نظر شخصی در نظرسنجی و یا امر و نهی ایی برای خرید و فروش نداریم
ما درصدد هستیم در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در باب "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل " به عوامل تولید ملی یاری برسانیم. و مشخصاً در بحث "قیمت تعادلی تولید کننده و مصرف کننده" وارد شده ایم.

نکته جالب و قابل توجه اینکه جریان نقل و انتقال وجه "دو طرفه" است . ما به شرکت کنندگان در نظر سنجی  وجه نقد  می پردازیم  و فقط  استفاده کنندگان از نظرسنجی واریز وجه به شرکت خواهند داشت. این مثل دریافت حق الزحمه هر تحقیق و پژوهش دیگری است و نه دستوری برای استفاده از نتایج آن تحقیق به دیگران.

پاسخ دهنده  می تواند مشتری باشد و  نتایج نظر سنجی را خریداری کند  در عین حال می تواند  نتیجه نظر سنجی را خریداری نکند  خرید نظر سنجی توسط پاسخ دهنده کاملا" اختیاری است  و  هیچگونه اجباری در کار نیست..
بنابراین اگر یک نفر  پرسشنامه را تکمیل کرده  و وجه نقد از سایت دریافت کند  میتواند نتایج نظر سنجی را خریداری نکند.

نماد اعتماد الکترونیکی